Konec kariéry
Krasobruslařská legenda se loučí. Na ledě chystá pompézní show

Krasobruslař Jozef Sabovčík v příštím roce definitivně uzavře kariéru. Pětapadesátiletý držitel bronzové medaile z olympijských her 1984 v Sarajevu chystá na listopad do Ostravy a... více

Jiří Hamza s někdejší biatlonistkou Gabrielou Koukalovou.

Válka bossů
Výhrůžky? Proč jste to neřekl policii? mračí se Rusko na šéfa českého biatlonu

Ruská biatlonová unie popřela tvrzení předsedy Českého svazu biatlonu Jiřího Hamzy o výhrůžkách ruských funkcionářů a označila je za nepodložená. Šéf ruského... víceDiskuse (7)

Martina Sáblíková.

Pětikilometrová trať
Zklamaná Sáblíková. Po 13 letech se nevešla na stupně vítězů

Aktualizováno 09.12. 17:00Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila páté místo v závodu na 5000 metrů na Světovém poháru v Polsku a přišla o vedení v průběžném pořadí seriálu dlouhých... více

Mikaela Shiffrinová.

Americká šampionka
Shiffrinová ovládla i slalom a kráčí pro křišťálový glóbus

Aktualizováno 09.12. 15:34Američanka Mikaela Shiffrinová vyhrála ve Svatém Mořici po sobotním super-G i paralelní slalom a ve Světovém poháru slaví už 48. triumf. V této sezoně získala... více

Čeští bobisté v ledovém korytu.

Světový pohár
Po životním závodě byli bobisté Dvořák s Noskem v Siguldě šestí

09.12. 15:08

Bobisté Dominik Dvořák a Jakub Nosek den po životním čtvrtém místě skončili v dalším závodě Světového poháru v Siguldě šestí. Česká posádka si tím vyrovnala... více

Johannes Thingnes Bö si ve sprintu vydřel vítězství.

Biatlon
Češky ve stíhačce propadly. Bö a Mäkäräinenová slaví double

09.12. 12:46 Aktualizováno 09.12. 15:54

Biatlonista Michal Krčmář ve stíhacím závodě Světového poháru v Pokljuce neudržel pozici v první desítce. S jednou chybou na střelnici se propadl na 17.... více

Michal Březina jezdí ve vynikající formě.

Český krasobruslař
Březina dostal pochvalu od trenéra. Rázem je z něj favorit ME

09.12. 05:30

Krasobruslař Michal Březina dostal od trenéra Rafaela Arutjunjana pochvalu za volnou jízdu ve finále Grand Prix. Českého reprezentanta teď čeká pár dní volna,... více

Martina Sáblíková zajela v Polsku osmé místo.

Sáblíková pronikla poprvé v sezoně do desítky na patnáctistovce

08.12. 16:32

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Polsku osmé místo v závodě na 1500 metrů a poprvé v sezoně na této trati pronikla do první... více

Eva Puskarčíková.

Biatlon
Další zázrak se nekonal. Nejlepší Puskarčíková byla dvaadvacátá

08.12. 16:00

Eva Puskarčíková skončila jako nejlepší z českých biatlonistek na 22. místě ve sprintu Světového poháru v Pokljuce. Nejvýhodnější pozici do nedělní stíhačky... více

Ester Ledecká při super-G ve Svaté Mořici.

Česká závodnice
Ledecká v super-G chybovala, skončila až devětadvacátá

08.12. 13:22 Aktualizováno 08.12. 14:48

Překvapivá olympijská vítězka z Pchjongčchangu Ester Ledecká dojela po chybách v superobřím slalomu Světového poháru ve Svatém Mořici devětadvacátá. Stejně... více

Therese Johaugová z Norska.

Běžecké lyžování
Johaugová dále dominuje. Ovládla také závod v Norsku

08.12. 11:21

Norská lyžařka Therese Johaugová po návratu z dopingového trestu dál dominuje Světovému poháru. Na domácí půdě v Beitostölenu v sobotu ovládla běh na 15 km... více

Johannes Thingnes Bö vyhrál sprint ve slovinské Pokljuce.

Krčmář dojel ve sprintu desátý, vyhrál Johannes Bö

07.12. 15:40 Aktualizováno 07.12. 17:01

Přesně střílející biatlonista Michal Krčmář skončil desátý ve sprintu Světového poháru ve slovinské Pokljuce. Desetikilometrový závod zvládl nejlépe přes jedno... více

Přijde Stefan Luitz o vítězství?

Porušení pravidel
Sjezdař Luitz použil kyslíkovou masku. Přijde o vítězství?

07.12. 15:08

Lyžaři Stefanu Luitzovi hrozí, že přijde o nečekané vítězství v nedělním obřím slalomu Světového poháru v Beaver Creeku. Německého reprezentanta totiž začala... více

Markéta Davidová po senzačním třetím místě.

Biatlon
Co závod, to slzy! smála se "andělská" Davidová po bronzu

06.12. 18:12

V předvečer vytrvalostního závodu ve slovinské Pokljuce se biatlonistka Markéta Davidová na Mikuláše převlékla za anděla a ve čtvrtek si "doletěla" pro první... více

Vyčerpaná Markéta Davidová po životním závodě.

Biatlonový SP
Skvělá Davidová! Snad to není jen výstřel do tmy, řekla po bronzu

06.12. 15:55 Aktualizováno 06.12. 16:23

Biatlonistka Markéta Davidová skončila na úvod sezony třetí ve vytrvalostním závodu v Pokljuce a poprvé v kariéře se ve Světovém poháru dostala na stupně... více

Martin Fourcade vykročil za osmým titulem mistra světa.

Biatlon
Vytrvalostní závod vyhrál Fourcade, z Čechů nejlepší Krčmář

06.12. 12:27 Aktualizováno 06.12. 14:23

Francouz Martin Fourcade vyhrál ze středy přeložený vytrvalostní závod biatlonistů na 20 km a vykročil za osmým triumfem ve Světovém poháru v řadě. Z českých... více

Ledecká pojede super-G ve Švýcarsku, až pak přejde na prkno.

Oddálila přechod
Ledecká pojede super-G ve Švýcarsku, až pak přejde na prkno

05.12. 13:51

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká se rozhodla startovat v sobotním superobřím slalomu Světového poháru v alpském lyžování ve Svatém Mořici. Pak se... více

Gregora Schlierenzauera trápí technika, dá si tak pauzu k individuální přípravě.

Trápení s technikou
Rekordman Schlierenzauer si dá pauzu od závodů

05.12. 11:07

Rekordman Světového poháru skokanů na lyžích Gregor Schlierenzauer se zkraje sezony trápí a dá si pauzu od závodů. Osmadvacetiletý Rakušan, který má zlaté... více

Ester Ledecká je mezi nejlepšími čtyřmi sportovci za rok 2018.

Mezinárodní anketa
Ledecká burcuje fanoušky v boji o sportovce světa

05.12. 06:30 Původní zpráva

Česká snowboardistka a sjezdová lyžařka Ester Ledecká nenechává nic náhodě. Britská BBC ji zařadila mezi nejlepší čtyři sportovce světa pro rok 2018 a... více

Ruský curler dostal za doping na OH čtyřletý distanc.

Dlouhá pauza
Ruský curler dostal za doping na OH čtyřletý distanc

04.12. 20:13

Ruský curler Alexandr Krušelnickij dostal za doping na olympijských hrách v Pchjongčchangu čtyřletý zákaz startů. V únoru původně vybojoval s manželkou... více