Play-off extraligy
Olomouc znovu zvládla prodloužení. Třetí bod slaví Brno

Aktualizováno 22.03. 21:57Hokejisté Olomouce porazili ve třetím zápase čtvrtfinále play off extraligy Plzeň 3:2 v prodloužení a v sérii hrané na čtyři vítězství vedou 2:1. Dramatickou bitvu rozhodl v 79.... více

Kladenští hokejisté se radují z postupu do baráže.

První liga
O postup do extraligy zabojují Kladno a České Budějovice

Hokejisté prvoligových týmů Kladna a Českých Budějovic si zajistili účast v baráži o extraligu. O postup mezi elitu budou bojovat s Pardubicemi a Chomutovem,... více

Play-off je plné překvapení.

KHL
Play-off je plné překvapení

Původní zpráva Boje o Gagarinův pohár jsou v plném proudu, play-off se blíží do své poloviny a nastává ideální čas podrobit ho lehké osobní hygieně. Možná vás notně... více

Ilustrační foto.

Salmonela
Těžká rána pro Chomutov. Hokejisté se otrávili tataráčkem

Vedení extraligového Chomutova řeší před závěrem sezony, v němž bude bojovat o udržení v extralize v baráži, vážné problémy. Většina hráčů základního kádru má... víceDiskuse (8)

Hokejový útočník David Pastrňák.

Hvězda utkání
Pastrňák hvězdou utkání. Jednu branku vstřelil, na další přihrál

22.03. 08:33

Hokejový útočník David Pastrňák přispěl ve čtvrtečním utkání NHL svým 32. gólem v sezoně a asistencí k vítězství Bostonu na ledě New Jersey 5:1. více

Ondřej Roman.

Hokej
Musíme přidat, říká po porážce Vítkovic Roman

21.03. 20:44

Zápas Ocelářům o něco více znepříjemnili, přesto to bylo pořád málo na výhru a hokejisté Vítkovic dnes v Třinci prohráli i druhý čtvrtfinál play off extraligy.... více

Brankář Red Wings Jimmy Howard.

NHL
Jimmy Howard prodloužil s Detroitem

21.03. 20:00

Americký hokejový brankář Jimmy Howard prodloužil o rok smlouvu v NHL s Detroitem. Jednička Red Wings, která v úterý oslaví 35. narozeniny, se mohla stát 1.... více

Play-off
Hokejisté Liberce i Třince opět potvrdili role favoritů

Vítěz základní části Liberec i druhý Třinec také ve druhých domácích zápasech čtvrtfinále Generali play off hokejové Tipsport extraligy splnili roli favoritů a... více

Hlavním lákadlem by pro české fanoušky měl být Jakub Voráček.

Slavná liga
Voráček: Praha bude vrchol kariéry. Kämpfovi píší staří známí

21.03. 10:16 Aktualizováno 21.03. 11:21

Příští sezona NHL začne 4. října v Praze. V O2 areně se utkají hokejisté Philadelphie a Chicaga. Návrat nejlepší ligy světa do české metropole oficiálně... více

Ondřej Palát (vpravo) v souboji dvou českých hokejistů s Jakubem Vránou.

NHL

21.03. 07:44

Útočník Ondřej Palát přispěl ve středečním utkání NHL přihrávkou k výhře Tampy Bay 5:4 v prodloužení ve Washingtonu. Zápas nedohrál domácí obránce Michal... více

Martin Růžička nasměroval v úvodním čtvrtfinálovém zápase s Vítkovicemi Třinec k úvodnímu bodu.

Čtvrtfinále
Šli jsme trpělivě za výhrou, těší třineckého střelce Růžičku

20.03. 21:10

Třinečtí hokejisté měli v úvodním čtvrtfinálovém zápase s Vítkovicemi výraznou převahu, ale o výhru 3:2 se strachovali až do konce. K prvnímu bodu v sérii je... více

Hokejisté Třince vstoupili do čtvrtfinále play off extraligy domácím vítězstvím 3:2 nad Vítkovicemi.

Čtvrtfinále
Třinec se raduje, naděje Vítkovic odstřelil Růžička

20.03. 19:35

Hokejisté Třince vstoupili do čtvrtfinále play off extraligy domácím vítězstvím 3:2 nad Vítkovicemi. Druhý tým základní části byl po celé utkání výrazně lepší... více

Petr Mrázek vychytal v nájezdech vítězství nad Pittsburghem.

Výsledky NHL
Noc českých brankářů! Pastrňák je zpět, Frolík ohromil gólem

20.03. 08:02 Aktualizováno 20.03. 09:10

Dva čeští brankáři byli v úterním programu NHL vyhlášeni nejlepšími hráči zápasu. Petr Mrázek zastavil 36 střel a v rozstřelu všechny tři nájezdy a vychytal... více

Miroslav Holec.

Hokejové play-off
Komplikace pro Plzeň. S Olomoucí ztratila vyhraný zápas

19.03. 20:36

Hokejisté Olomouce vyhráli druhý zápas čtvrtfinále play off extraligy na ledě Plzně 3:2 v prodloužení a vyrovnali stav série, hrané na čtyři výhry, na 1:1. více

Střelec gólu Vojtěch Budík z Pardubic.

Hokej
Chomutov musí s Pardubicemi do baráže, kdo je doplní zezdola?

19.03. 20:20

Hokejisté Chomutova jsou po Pardubicích druhým jistým účastníkem baráže o extraligu. Karlovy Vary sice podlehly ve 4. kole skupiny o umístění Litvínovu 4:5 v... více

Tampa Bay slaví premiérový zisk Prezidentovy trofeje.

NHL
Tampa Bay slaví premiérový zisk Prezidentovy trofeje

19.03. 09:06 Aktualizováno 19.03. 09:23

Hokejisté Tampy Bay porazili Arizonu 4:1 a poprvé v historii vybojovali Prezidentovu trofej pro vítěze základní části NHL. Na jejím zisku se podíleli i útočník... více

Trenér hokejové Sparty Uwe Krupp.

Hokej
Trenér Sparty útěk z klubu i přes velký neúspěch nechystá

19.03. 06:30

Trenér hokejové Sparty Uwe Krupp dal jasně najevo, že nehodlá utíkat od rozdělané práce. Přestože první polovina z jeho dvouleté smlouvy zdaleka nedopadla... více

Útočník Jakub Orsava.

Hokej
Brno začalo ve čtvrtfinále vítězně, Hradci ukončilo sérii výher

18.03. 20:37

Hokejisté Brna vyhráli první zápas čtvrtfinále play off extraligy na ledě Hradce Králové 3:1 a ujali se vedení v sérii hrané na čtyři vítězství. více

Český brankář
Kovářových 41 zákroků Jekatěrinburgu nestačilo, prohrál v Ufě

18.03. 19:50 Aktualizováno 18.03. 20:56

Hokejisté Jakatěrinburgu s brankářskou jedničkou Jakubem Kovářem prohráli v KHL ve třetím čtvrtfinálovém duelu 1:2 v prodloužení v Ufě, jež se ujala vedení v... více

Hokej
Trenér Říha vsadil na krajánky z KHL, pozval jich patnáct

18.03. 16:12

Trenér hokejové reprezentace Miloš Říha pozval na první sraz před květnovým mistrovstvím světa na Slovensku 15 hráčů z Kontinentální ligy a také útočníka... více